Yeni Kimlik Kartı Randevu Güncelleme

Yeni Kimlik Kartı Randevu Güncelleme.Gitmeyecekseniz veya gidemeyecekseniz e-Kimlik randevunuzu güncelleyin veya iptal edin. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ekimlik randevusu için Kimlik Randevu Güncelleme imkanı da sunmaktadır.

KİMLİK KARTI RANDEVUSU GÜNCELLEME İÇİN TIKLAYINIZ

Eski nüfus cüzdanınızı değiştirmek için işlerin hızlı yürümesi için Kimlik Kartı Randevusu alan vatandaşların ola ki bir işi çıktı randevusuna gidemeyecek bu durumda randevu iptal yerine güncellemeyi seçebilirler. Güncelleme Yeni TC Kimlik Kartı Randevusunun  Güncellemesidir iptal anlamına gelmez.

Eski TC Nüfus Cüzdanını Değiştirmek İçin Randevu Güncelleme kurumun internet sayfasından yapılabilmektedir. Kimlik Yenileme Randevusu Güncelleme ileri tarihli bir güne randevunuzu aktarmak demektir.

Kimlik Çıkartma Randevusu Güncelleme internetten yapılabildiği gibi ALO 199 nolu telefon ile de yapılabilmektedir. Kimlik Başvuru Güncelleme neden önemli ve nasıl yapacağınız konusunda sizlere bu makaleyi sunduk. kolay işlemler dileğiyle.

Eski T.C. Nüfus Cüzdanı olanlar, ilk defa kimlik kartı çıkartacak olanlar, yeni doğan kimlik kartı çıkartacak olanlar. Kimlik kartı çalınanlar. Kimlik Kartı Kaybolanlar Nüfus Müdürlüklerinden Yeni Kimlik Kartınızı çıkartmak için randevu aldınız ama randevunuza gidemeyeceksiniz ne yapmanız gerekir.

Yukarıdaki linki tıklayarak İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri genel Müdürlüğünün Resmi İnternet Web sayfası https://randevu.nvi.gov.tr/ url adresine ulaşarak randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır.

Eski Nüfus Cüzdanınızı değiştirmek için randevu alınız ANCAK RANDEVU GÜNÜ GELİP ÇATTIĞINDA GİDEMEYECEKSİNİZ. Ya da randevu aldığınız tarih ile randevu tarihiniz arasında geçen sürede bazı kişisel bilgileriniz değişti işte bu durumda İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan e-kimlikrandevu sisteminden yani Kimlik randevu portalından randevunuzu güncelleyebilirsiniz

Birçok e uygulamada randevu iptali varken randevu güncellemesi yok bu konuda bu uygulama oldukça faydalı bir uygulamadır.

(Visited 25 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir