Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu Al

Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu Al

Pasaport Randevu Al, Yeni Pasaport Randevu Al, Pasaport yenileme randevusu, Pasaport kayıp randevusu, Pasaport müracaat, Pasaport yenileme randevusu, Pasaport randevu durumu sorgulama, Pasaport randevu güncelleme, Pasaport randevu iptali.

HEMEN PASAPORT RANDEVU AL

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne Bağlı İlçe  Nüfus Müdürlüklerinde yapacağınız Pasaport işlemleri için aşağıdaki linki tıklayarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca Yeni Kimlik Kartı ve  Ehliyet  işlemlerini il ve ilçe nüfus müdürlüklerinden yapabilirsiniz.

 T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Randevu Sistemi

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Alo 199 Çağrı merkezinden ya da www.randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerindeki pasaport Randevu Sisteminden randevu alınarak yapılmaktadır.

02.04.2018’den itibaren Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Pasaport ve Sürücü Belgesi başvuru bedellerinin başvurudan önce vergi dairesine ait ilgili birimlere,
https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/odeme adresinde belirtilen ödeme noktalarına
veya
https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla yatırılması gerekmektedir. Ödemeye dair belge (makbuz veya dekont) gerektiğinde gösterilmek üzere muhafaza edilmelidir.

*** Hususi ve Hizmet Damgalı Pasaportlar harç bedelinden muaftır.
Yukarıdaki linkleri tıklayarak İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri genel Müdürlüğünün Resmi İnternet Web sayfası https://randevu.nvi.gov.tr/ url adresine ulaşarak randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır.
(Visited 19 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir