Yeni Kimlik Kartı Başvuru Durumu Sorgulama

Yeni Kimlik Kartı Başvuru Durumu Sorgulama

TCKK Başvurunuzun ne aşamada olduğunu nasıl öğreneceksiniz? Kimlik Kartı Sorgulama. Kimlik Başvuru Sorgulama işlemini yaparken. Kimlik Kartı Başvuru Durumu Sorgulama. Kimlik Kartım hangi aşamada? Kimlik Kartım gönderildi mi? Yeni TC Kimlik Kartı Ne aşamada olduğunu sorgulayabilir. Eski TC Nüfus Cüzdanını Değiştirmek İçin başvuru yaptıktan sonra kimlik işlemlerinizin ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz?.

KİMLİK KARTI BAŞVURU DURUMU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevunuzun sonucunda yapılan başvuru bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranıza sahip olmanız gerekir.

Kimlik Yenileme sorgulama, kayıp kimlik çıkartma sorgulama. Kimlik Çıkartma hangi aşamada olduğunu sorgulama işlemlerinizi Kimlik Kartım başvurum ne durumda diyerek sistem üzerinden sorgulayabilirsiniz?

Eski T.C. Nüfus Cüzdanı olanlar, ilk defa kimlik kartı çıkartacak olanlar, yeni doğan kimlik kartı çıkartacak olanlar. Kimlik kartı çalınanlar. Kimlik Kartı Kaybolanlar Nüfus Müdürlüklerinden Yeni Kimlik Kartınızı çıkartmak için nüfus müdürlüğü tarafından işlemleriniz tamamlandı peki kimlikleriniz hangi aşamada işte başvurunuzu kolayca sorgulamanın yolu

Yukarıdaki linki tıklayarak İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri genel Müdürlüğünün Resmi İnternet Web sayfası https://randevu.nvi.gov.tr/ url adresine ulaşarak randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır.

Eski Nüfus Cüzdanınızı değiştirmek için BAŞVURUDA BULUNDUNUZ. İlçe Nüfus müdürlüğündeki tüm işlemler bitti ancak kimlik kartınız hala size teslim edilmedi ne yapmanız gerekmektedir. Alo 199 nolu telefonu arayabilir veya internetten online olarak başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

(Visited 13 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir