İzmir Narlıdere İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı Randevu Alma

İzmir Narlıdere İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı Randevu Alma

Narlıdere Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma, Narlıdere T.C. Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma,  Adres değişikliği, Ehliyet ve pasaport randevu al.  Narlıdere ‘deki nüfus müdürlüğünden nasıl randevu alırım, Narlıdere nüfus müdürlüğü randevu alma, Narlıdere ilçe nüfus müdürlüğü randevu alma, Narlıdere yeni kimlik kartı randevu işlemleri, Narlıdere T.C. yeni kimlik kartı randevu işlemleri

YENİ KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Randevu almanın iki yöntemi var.

Bunlardan birincisi ALO 199 yeni kimlik randevu hattı aranarak.

İkincisi İnternet üzerinden aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

Daha sonra uygun olan randevu tarih ve saatini seçiyorsunuz.

Belirtilen tarihte yeni kimlik başvuru işlemlerini yapmak için Nüfus Müdürlüğüne gidiyorsunuz. Giderken Eski kimlik kartınızı, 1 adet biyometrik fotoğrafı ve  kimlik ücreti

Halen Yeni Ehliyet Randevu ve Yeni Pasaport Randevularınızı aşağıdaki linkten Ulaşarak alabilirsiniz.

PASAPORT RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir Narlıdere Pasaport randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün  https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden alabilirsiniz.

EHLİYET RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir Narlıdere Ehliyet randevunuzu Nüfus Müdürlüklerine devredilene  kadar halen Emniyet Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden alabilirsiniz.

NARLIDERE İLÇE NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADRES :Huzur Mah. Mithatpaşa Cad. No:477/A HÜKÜMET KONAĞI NARLIDERE İZMİR
Telefon :0232 238 60 37
Faks:0232 238 60 37
Narlıdere ‘da TC Nüfus Cüzdanınızı yeni TC Kimlik Kartıyla değiştirmek veya yeni kimlik kartı çıkartmak için interdenten randevu alabilir veya alo 199 arayabilirsiniz.
Narlıdere
Batı Ege Bölgesinde İzmir Körfezinin güney kıyısında yer alan İlçemiz 63 km2’lik bir alana sahiptir. İlçemizin doğusunda Balçova, batısında Güzelbahçe, güneyinde Konak ilçeleri bulunmakta, kuzeyi ise İzmir Körfezi ile çevrilidir. İlçemizin güneyinde Çatalkaya dağ silsilesi yer almakta olup bu dağlar ormanla kaplıdır.
 İlçemiz yüzölçümünün; %20’si yerleşim alanı, %10’u tarım arazisi, %70 fidanlık, çalılık ve ormandır. İlçemizde Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. İlçemizin önemli bir akarsuyu olmamakla birlikte, Ilıca ve Ali Onbaşı gibi küçük dereler, İzmir Körfezine akmaktadır.
Batı Ege Bölgesinde İzmir Körfezinin güney kıyısında yer alan İlçemiz 63 km2’lik bir alana sahiptir. İlçemizin doğusunda Balçova, batısında Güzelbahçe, güneyinde Konak ilçeleri bulunmakta, kuzeyi ise İzmir Körfezi ile çevrilidir.
İlçemizin güneyinde Çatalkaya dağ silsilesi yer almakta olup bu dağlar ormanla kaplıdır.
İlçemiz yüzölçümünün; %20’si yerleşim alanı, %10’u tarım arazisi, %70 fidanlık, çalılık ve ormandır. İlçemizde Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir.
 İlçemizin önemli bir akarsuyu olmamakla birlikte, Ilıca ve Ali Onbaşı gibi küçük dereler, İzmir Körfezine akmaktadır.
(Visited 5 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir