Adana Kozan İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı Randevu Alma

Adana Kozan İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı Randevu Alma, Başvurusu. Kozan Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma, Kozan T.C. Yeni Kimlik Kartı Randevu Alma, Kozan ‘daki nüfus müdürlüğünden nasıl randevu alırım, Kozan nüfus müdürlüğü randevu alma, Kozan ilçe nüfus müdürlüğü randevu alma, Kozan yeni kimlik kartı randevu işlemleri, Kozan T.C. yeni kimlik kartı randevu işlemleri. Adres Değişikliği, adres kayıt, adres bildirim nvi nüfus randevu al

Randevu almanın iki yöntemi var.

Bunlardan birincisi ALO 199 yeni kimlik randevu hattı aranarak.

İkincisi İnternet üzerinden aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak.

YENİ KİMLİK RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

Daha sonra uygun olan randevu tarih ve saatini seçiyorsunuz.

Belirtilen tarihte yeni kimlik başvuru işlemlerini yapmak için Nüfus Müdürlüğüne gidiyorsunuz. Giderken Eski kimlik kartınızı, 1 adet biyometrik fotoğrafı ve kimlik ücretini yatırınız.

KOZAN İLÇE NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
A D R E S :Cumhuriyet Mah. Emniyet Sokak Yeni Hükumet Konağı Kozan/ADANA
Telefon :0322-515 82 83
Fax: 0322-515 82 83

Kozan ‘da T.C. Nüfus Cüzdanınızı yeni T.C. Kimlik Kartıyla değiştirmek veya yeni kimlik kartı çıkartmak için interdenten randevu alabilir veya alo 199 arayabilirsiniz.


ULAŞIM VE HABERLEŞME
ULAŞIM
İlçemize bağlı 87 köy ve1 belde mevcut olup ova kısmında yerleşik 33 köy ve 56 bağlısının200 Km. Asfalt, 95 Km. Stabilize yolu vardır. Bu köylerimizde ulaşım sorunu yoktur.
Dağlık bölgeye yerleşik 51 köyümüzden; 20 köyün ve 46 bağlısının 125 Km. Asfalt, 20 Km. Stabilize, 80 Km. Tesviye yolu mevcuttur.
Kısmen tesviye yollarda kışın ulaşım sorunu olmaktadır. Geriye kalan 31 köyümüz ve 75 bağlısının yolu tesviye olup,burada tüm yağışlı havalarda ulaşım sorunu olmaktadır. Bu bölgede 15 köyümüzün kış koşullarında yolları karla kapanmaktadır.
HABERLEŞME
İlçe Merkezinde, Kozan Tv ve Otağ Tv olmak üzere toplam 2 televizyon istasyonu, Kozan Fm. ve Barış Fm. olmak üzere toplam 2 radyo istasyonu, mahalli gazetelerden günlük olarak çıkan Hürsöz, Haftalık olarak çıkanBarış,Kozan Ekspres, Kozan Haber,SonFikir,Kozan Gazetesi, KozanDoğuşGazetesi olmak üzere toplam 7 adet gazete ilçemizde hizmet vermektedir.
(Visited 4 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir